Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Owijarka rotacyjna do palet Vertex X25

Parametry

Napięcie zasilania [V]: 400

Opcje

Fotokomórka: TAK

Owijarka rotacyjna do palet Vertex X25

Wydajna automatyczna owijarka rotacyjna Vertex x25 zapewnia stabilność konieczną do osiągnięcia wysokich prędkości obrotowych podczas pakowania wysokich lub niestabilnych ładunków.

Maksymalny rozmiar owijanych folią stretch palet to 1200 x 1200 mm, zaś wysokość obsługiwanych ładunków wynosi do 2400 mm.

Owijarka wyposażona jest w obrotowe ramię, które wykonuje automatyczny cykl mocowania, owijania, odcinania i zgrzewania folii. Urządzenie oferuje 4 różne tryby pracy: automatyczny, półautomatyczny, półręczny, owijanie na zadanej wysokości.

Sterownik Siemens S7 1200 oraz panel kontrolny KTP-600 oferują łatwy dostęp do pamięci programów użytkownika (możliwość blokady ustawień za pomocą hasła) czy wyboru cyklu pracy, kontrolę nad falownikami oraz dostęp do trybu diagnostycznego czy licznika palet.

Bezpieczeństwo pracy operatora oraz to m. in. skrzynka elektryczna klasy IP54, zatrzymanie w pozycji „0” oraz wyłącznik bezpieczeństwa na spodzie urządzenia czy dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. Owijarka przystosowana jest do współpracy z podajnikami rolkowymi lub łańcuchowymi.

Z tym produktem możesz potrzebować

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin