Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Owijarka półautomatyczna do palet PP-983

Parametry

Tryb pracy: półautomatyczny
Napięcie zasilania [V]: 400

Opcje

Owijarka półautomatyczna do palet PP-983

Model PP-983 to w pełni konfigurowalne i ekonomiczna półautomatyczna owijarka do palet przeznaczona do stosowania wraz z  folią stretch.

Dostępne kolumny na potrzeby owijania pakietów o wysokości 2380-2880 mm oraz talerze obrotowe o średnicy 1500-2100 mm. Do wyboru klasyczny panel sterujący lub dotykowy HMI, system wiążący folię, waga palet, prasa dociskowa, czujnik wysokości dla ciemnych ładunków. Półautomatyczne owijarki PP-983 dostępne są zarówno w wersji jedno lub dwusilnikowej.

Proces załadunku ułatwia możliwość wyposażenia talerza obrotowego w rampy najazdowe lub osłony ostrzegawcze. Owijarki mogą być również montowane w posadzce. Urządzenie oferuje możliwość zaprogramowania 10 odrębnych ustawień pracy, start typu soft, system mechaniczny system regulacji rozciągu folii czy opcję sznurowania.

Dzięki systemowi wstępnego rozciągania folii do 225% owijarka półautomatyczna PP-983 może zaoferować znaczącą redukcję zużycia folii maszynowej, a co za tym idzie, oszczędność oraz mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Z tym produktem możesz potrzebować

Może spodoba się również…

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin