Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Stojakowa zgrzewarka impulsowa do worków KF-600F

Parametry

Tryb pracy: ręczny
Napięcie zasilania [V]: 230

Opcje

Stojakowa zgrzewarka impulsowa KF-600F do folii i worków

Kompaktowa stojakowa (nożna) zgrzewarka impulsowa z regulowanym stołem roboczym umożliwiająca zamykanie opakowań wykonanych z folii polietylenowych o grubości do 0,5 mm.

Model KF-600F za pomocą osłoniętej teflonową taśmą grzałki wykonuje trwałą spoinę o szerokości 2 mm i długości 600 mm. Regulowany stolik roboczy czyni z modelu KF-600F idealne rozwiązanie również do pakowania na skalę przemysłową towarów workowanych takich jak np. eko-groszek, pellet, kruszywa ozdobne dla działkowców itp.

Atutami zgrzewarki to między innymi prosta regulacja czasu wykonania spoiny oraz intuicyjna obsługa. W połączeniu z niskimi kosztami materiałów eksploatacyjnych oraz wyborem rozmiarów worków foliowych zgrzewarka impulsowa to idealne i ekonomiczne narzędzie zarówno dla firm produkcyjnych, jak i mniejszych przedsiębiorców.

Z tym produktem możesz potrzebować

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin