Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Automatyczna wiązarka TP-702 Merkury nowy patron zysku i handlu

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza.

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza. Projektant będzie widział tylko swoje racje, operator obrabiarki CNC stwierdzi, że bez niego ani rusz, księgowy będzie twierdził swoje i tak bez końca. Ostatecznie każdy proces jest ważny, bo wpływa na sąsiadujące etapy. My na pewno możemy usprawnić czynności związane z pakowaniem, paletyzowaniem i przygotowywaniem towaru do dalszego transportu.

Sprawdzone rozwiązanie – wiązarka automatyczna TP-702 Merkury

I przechodząc do sedna – jeśli naprawdę zależy Ci na zauważalnej optymalizacji, to może warto zainwestować w sprawdzone i naprawdę wydajne rozwiązanie, jakim jest wiązarka automatyczna TP-702 Merkury. Za wyborem przemawia jej wydajność (do 65 cykli na minutę), znakomita trwałość, za którą stoi niemiecki silnik bezszczotkowy, czytelny i prosty panel sterowania, który można obsługiwać z obu stron urządzenia, niska awaryjność i prostota usuwania błędów (wszystkie są sygnalizowane na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym). Automat sam pobiera taśmę, wyrzuca także jej końcówkę oraz, co istotne, usuwa pętle powstałe na skutek błędu operatora, który uruchomi pakowanie bez towaru. A towar, rzecz jasna jest bezpieczny, bo wiązarka oferuje płynną regulację siły opinania (zależnie od stosowanej taśmy, od 1 do 32 lub 45 kg) oraz tryb „soft”.

Obsługa wiązarki automatycznej TP-702 Merkury

Wiązarka automatyczna TP-702 została zaprojektowana w szczególności z myślą o ergonomii pracy. Cykl uruchamiany jest przyciskiem na panelu, włącznikiem nożnym lub automatycznie przy wykorzystaniu fotokomórki. I w przeciwieństwie do przedsiębiorczych hochsztaplerów z targowiska proponujących grę w 3 kubki, tutaj oko na pewno jest szybsze od ręki. Do tego w połączeniu z trybem opinania wielokrotnego (kolejne cykle wiązania uruchamiane zgodnie z zaprogramowanym przez użytkownika opóźnieniem), TP-702 Merkury to prawdziwy demon prędkości – wspomniane 65 wiązań na minutę w przypadku taśm 5,6-9 mm i 60 cykli w przypadku stosowania taśm o szerokości 12 mm. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej automatycznej wiązarki? Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Wiązarka akumulatorowa STRAPEX STB-73

Jak w sporcie – wiązarki akumulatorowe Strapex STB-71, STB-73 oraz STB-75 na medal

Od dłuższego czasu obserwujemy, że biznes coraz bardziej upodabnia się do zmagań sportowych. Rozmaite procesy, od tych związanych z produkcją, do tych, które odpowiadają za sprzedaż, są nieustannie optymalizowane pod kątem wydajności. Nic dziwnego: chcąc utrzymywać się w czołówce, nie wystarczą chęci i sam trening. Jako dystrybutor nowoczesnych maszyn pakujących doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie technologicznego rozwoju liczy się wsparcie w postaci nowoczesnych narzędzi. W ten trend doskonale wpisuje się seria ręcznych wiązarek akumulatorowych STB, wysokiej jakości sprzętu o ponadprzeciętnych możliwościach.

Wiązarka półautomatyczna TP-202CE

Polegać na prostych rozwiązaniach – wiązarka półautomatyczna TP-202

rzychodzi taki moment, gdy firma robi się na tyle duża, że rozwiązania ręczne stają się zbyt czasochłonne, ale z drugiej strony jeszcze nie czujemy się na tyle pewnie, żeby zainwestować w wiązarkę ramową (bo na przykład nie ma na nią miejsca, bo hala magazynu jest nadal w budowie), rozsądnym rozwiązaniem jest wiązarka półautomatyczna typu TP-202.

Przerwa noworoczna

Szanowni klienci, informujemy, że od dnia 31.12.2020 do dnia 04.01.2021 biuro oraz sklep stacjonarny będą nieczynne.

Wszelkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane od dnia 04.01.2021.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin