Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Automatyczna wiązarka ranowa TP-702 “Merkury” – patron zysku i handlu!

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza.
Wiązarka automatyczna TP-702RS do małych lub okrągłych produktów
Model TP-702RS do małych lub okrągłych produktów

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza. Projektant będzie widział tylko swoje racje, operator obrabiarki CNC stwierdzi, że bez niego ani rusz, księgowy będzie twierdził swoje i tak bez końca. Ostatecznie każdy proces jest ważny, bo wpływa na sąsiadujące etapy. My na pewno możemy usprawnić czynności związane z pakowaniem, paletyzowaniem i przygotowywaniem towaru do dalszego transportu.

Sprawdzone rozwiązanie – wiązarka automatyczna TP-702 Merkury

I przechodząc do sedna – jeśli naprawdę zależy Ci na zauważalnej optymalizacji, to może warto zainwestować w sprawdzone i naprawdę wydajne rozwiązanie, jakim jest wiązarka automatyczna TP-702 Merkury. Za wyborem przemawia jej wydajność (do 65 cykli na minutę), znakomita trwałość, za którą stoi niemiecki silnik bezszczotkowy, czytelny i prosty panel sterowania, który można obsługiwać z obu stron urządzenia, niska awaryjność i prostota usuwania błędów (wszystkie są sygnalizowane na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym). Automat sam pobiera taśmę, wyrzuca także jej końcówkę oraz, co istotne, usuwa pętle powstałe na skutek błędu operatora, który uruchomi pakowanie bez towaru. A towar, rzecz jasna jest bezpieczny, bo wiązarka oferuje płynną regulację siły opinania (zależnie od stosowanej taśmy, od 1 do 32 lub 45 kg) oraz tryb „soft”.

Głowica spinająca wewnątrz wiązarki automatycznej tp-702
Głowica spinająca wewnątrz wiązarki automatycznej z serii TP-702

Obsługa wiązarki automatycznej TP-702 Merkury

Wiązarka automatyczna TP-702 została zaprojektowana w szczególności z myślą o ergonomii pracy. Cykl uruchamiany jest przyciskiem na panelu, włącznikiem nożnym lub automatycznie przy wykorzystaniu fotokomórki. I w przeciwieństwie do przedsiębiorczych hochsztaplerów z targowiska proponujących grę w 3 kubki, tutaj oko na pewno jest szybsze od ręki. Do tego w połączeniu z trybem opinania wielokrotnego (kolejne cykle wiązania uruchamiane zgodnie z zaprogramowanym przez użytkownika opóźnieniem), TP-702 Merkury to prawdziwy demon prędkości – wspomniane 65 wiązań na minutę w przypadku taśm 5,6-9 mm i 60 cykli w przypadku stosowania taśm o szerokości 12 mm. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej automatycznej wiązarki? Zapraszamy do kontaktu!

Panel kontrolny wiązarki TP-702
Panel sterowania wiązarki TP-702

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin