Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Pakujecie gabaryty? My też!

zespół spinający tp-707 wraz z napędzanym przenośnikiem rolkowym

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Urządzenia TP-707 wykorzystują sprawdzoną głowicę wiążącą wykorzystywaną z powodzeniem w innych modelach oferujących wiązanie boczne, dzięki czemu umożliwia spinanie cięższych ładunków bez ryzyka uszkodzenia m.in. suwaka lub stempli. Dodatkowo, urządzenie zyskuje dodatkową ochronę przed szkodliwym wpływem pyłu lub innych zanieczyszczeń, co zwiększa zakres wykorzystania urządzenia m.in. w branżach takich jak przetwórstwo drewna, przemysł ceramiczny czy kamieniarski itp.

Rama wiązarki wykonana jest z prefabrykowanych profili aluminiowych wyposażonych w tory z tkaniny. Ze względu na znaczny obwód wiązarka wyposażona jest w powiększony magazyn na taśmę. Oznacza to, że każda maszyna produkowana jest według indywidualnego projektu, co oznacza znaczną elastyczność w kwestii wymiarów ramy.

spinarka tp-707 z boczą głowicą wiążącą do gabarytów

Prosta regulacja siły opinania realizowana jest za pośrednictwem pokrętła, cykl roboczy inicjowany może być za pomocą przycisku na panelu sterującym/włącznika nożnego lub przycisku na ramie. A na potrzeby automatyzacji, spinarka może zostać wyposażona w przenośniki rolkowe, grawitacyjne bądź napędzane, a nad automatyczną aplikacją taśmy i wykonaniem spoin czuwa zestaw regulowanych fotokomórek i sterownik PLC.

wiązarka tp-707 i na zamówienie, dla Twoich potrzeb

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin