Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Automatyczne spinanie palet – aktualne portfolio maszyn z serii TP-733

Automatyczne spinanie palet w pionie lub w poziomie? Bez problemu z wykorzystaniem jednej z maszyn z serii TP-733!

Na potrzeby pełnej automatyzacji procesu spinania towarów i paletyzacji oferujemy trzy sprawdzone i wydajne maszyny, które sprawdzą się zarówno jako maszyna samodzielna, ale i część automatycznej linii integrującej np. roboty ko kompletacji, paletyzery, przenośniki automatyczne, metkownice, drukarki itp.

Wszystkie poniżej prezentowane maszyny wykorzystują ten sam sprawdzony model głowicy spinającej wykonującej trwałą i wytrzymałą spoinę metodą tarciową. Głowica dostępna jest w dwóch wariantach, w zależności od wymaganej siły spinania, odpowiednio 200-1200 N (ok. 20-120 kgF) oraz 1100-3200 N (110-320 kgF), co pozwoli wykorzystać taśmy PET o szerokości 9, 12, 15,5 czy nawet 19 mm.

TP-733VTS “Zelos”

Wiązarka do palet z górną głowicą Transpak TP-733 VTS
Wiązarka do palet z górną głowicą Transpak TP-733VTS wraz z linią krótkich przenośników – idealne rozwiązanie do paletyzacji niskich pakietów – już od ok. 330 mm. Szczegóły dostępne tutaj.

TP-733VLM “Pollux” III

Model 733VLM ro bardzo wszechstronne i wydaje rozwiązanie (do 72 palet na godzinę), które z łatwością można modyfikować pod konkretne potrzeby dzięki modułowej ramie. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

TP-733H “Castor” III

TP 713H

Spinarka do taśm PET i PP TP-733-Castor III to maszyna przeznaczona do poziomego spinania pakietów na paletach. Pneumatyczne prowadnice taśmy gwarantują poprawną aplikacje, a spinarka dostępna jest w dwóch wariantach wysokości. Dodatkowe informacje o spinarce tutaj.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin