Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Euro-Band-Serwis – tutaj znajdziesz części zamienne do wiązarek i bandownic

Czy wiesz że wewnątrz wiązarki akumulatorowej znaleźć można nawet 250 różnych części?

T5-1-14000, T7-1-13110, 1821.301.008, 92XX-2DZ – dla laika to kombinacja cyfr i liter, dla nas to docisk, łożysko, nóż, element obudowy czy inne komponenty wiązarek półautomatycznych, automatycznych czy podręcznych paskowaczy akumulatorowych. I nie wymagamy, aby nasi Klienci znali takie symbole, gdyż w przypadku, gdy posiadane przez Państwa urządzenie zaczyna niedomagać (taśma polipropylenowa lub poliestrowa zakleszcza się, nie jest zgrzewana, urządzenie blokuje się, itp.) warto się z nami skontaktować.

Zapak zp-93
Czy wiesz że w tak niepozornej wiązarce akumulatorowej znaleźć można ok. 250 elementów?

Nasz zespół z pewnością dołoży wszelkich starań, aby zidentyfikować układ lub element, który wymaga wymiany, na życzenie Klienta wykona stosowną usługę w naszym warsztacie lub na miejscu u Państwa. Nie ma rzeczy niemożliwych, czasem jednak konieczna jest cierpliwość, gdyż w przypadku, kiedy konkretnej części zamiennej nie mamy w naszych magazynach, ściągamy ją od producenta. Tak właśnie, od producenta, gdyż nie bazujemy na zamiennikach rzekomej jakości.

Wiązarka półautomatyczna TP-502MV do pionowego spinania palet
Do wszystkich oferowanych przez nas wiązarek do taśm polipropylenowych i poliestrowych posiadamy kompletne katalogi części

Dla uspokojenie dodam, że żadna naprawa nie zostanie wykonana bez przedstawienia rzetelnego kosztorysu do akceptacji. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny usług serwisowych oraz szybkość ich świadczenia. No i rzecz jasna na wykonane naprawy udzielana jest rękojmia obejmująca wymienione części.

unnamed 1
Niezależnie jak urządzenie wydaje się skomplikowane, jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę nieprawidłowego działania

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem lub bezpośrednio za pośrednictwem jednego z poniższych numerów kontaktowych:

  • +48 607 542 176
  • +48 607 502 174

Czasem okazuje się, że przyczyna leży po stronie niewłaściwych lub słabych jakościowo materiałów eksploatacyjnych, gdyż, co tu ukrywać, taśma taśmie nierówna. W takim przypadku nasi serwisanci zawsze mają na podorędziu produkt sprawdzonej jakości, na którym można zweryfikować działanie maszyny, możemy również pobrać próbki taśm i wykonać ich analizę.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin