Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Euro-Band-Serwis – twoje źródło części zamiennych do banderolownic i wiązarek

Czy wiesz że wewnątrz wiązarki akumulatorowej znaleźć można nawet 250 różnych części?

T7-1-13110, T5-1-1400, 1821.301.008, 92XX-2DZ – dla laika to kombinacja cyfr i liter, dla nas to dociski, łożyska, noże, elementy obudów czy inne komponenty wiązarek półautomatycznych, automatycznych czy podręcznych paskowaczy akumulatorowych. I nie trzeba ich znać, ale w przypadku, gdy posiadane przez Państwa urządzenie zaczyna niedomagać (taśma polipropylenowa lub poliestrowa zakleszcza się, nie jest zgrzewana, urządzenie blokuje się, itp.) warto się z nami skontaktować.

Zapak zp-93
Czy wiesz że w tak niepozornej wiązarce akumulatorowej znaleźć można ok. 250 elementów?

Nasz zespół z pewnością dołoży wszelkich starań, aby zidentyfikować układ lub element, który wymaga wymiany, na życzenie klienta wykona stosowną usługę w naszym warsztacie lub w zakładzie klienta. Nie ma rzeczy niemożliwych, czasem jednak konieczna jest cierpliwość, gdyż w przypadku, kiedy konkretnej części nie mamy w naszych magazynach, ściągamy ją od producenta. Tak właśnie, od producenta, gdyż nie bazujemy na zamiennikach rzekomej jakości.

Wiązarka półautomatyczna TP-502MV do pionowego spinania palet
Do wszystkich oferowanych przez nas wiązarek do taśm polipropylenowych i poliestrowych posiadamy kompletne katalogi części

Dla uspokojenie dodam, że żadna naprawa nie zostanie wykonana bez przedstawienia rzetelnego kosztorysu do akceptacji. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny usług serwisowych oraz szybkość ich świadczenia. No i rzecz jasna na wykonane naprawy udzielana jest rękojmia obejmująca wymieniana komponenty.

unnamed 1
Niezależnie jak urządzenie wydaje się skomplikowane, jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę nieprawidłowego działania

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem lub bezpośrednio za pośrednictwem jednego z poniższych numerów kontaktowych:

  • +48 607 542 176
  • +48 607 502 174

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Wiązarka akumulatorowa Zapak ZP-97A

Zapakuj to ZAPAKiem

Akumulatorowe wiązarki tajwańskiej firmy ZAPAK to popularne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w spinaniu partii produktów, zamykaniu opakowań zbiorczych, jak również podczas paletyzacji

Wiązarka akumulatorowa STRAPEX STB-73

Jak w sporcie – wiązarki akumulatorowe Strapex STB-71, STB-73 oraz STB-75 na medal

Od dłuższego czasu obserwujemy, że biznes coraz bardziej upodabnia się do zmagań sportowych. Rozmaite procesy, od tych związanych z produkcją, do tych, które odpowiadają za sprzedaż, są nieustannie optymalizowane pod kątem wydajności. Nic dziwnego: chcąc utrzymywać się w czołówce, nie wystarczą chęci i sam trening. Jako dystrybutor nowoczesnych maszyn pakujących doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie technologicznego rozwoju liczy się wsparcie w postaci nowoczesnych narzędzi. W ten trend doskonale wpisuje się seria ręcznych wiązarek akumulatorowych STB, wysokiej jakości sprzętu o ponadprzeciętnych możliwościach.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin