Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Nie tylko zegarki, dziś także spinarki STRAPEX STB

Szwajcaria kojarzy się przede wszystkim z flagą o nietypowych proporcjach boków, czekoladą, bankami, zegarkami… Ale czy tylko? Mieszkańcy szczególnie dumni są z charakterystycznego logo opatrzonego podpisem SWISS MADE. Logo to stało się gwarancją, że produkt w całości został zaprojektowany, wyprodukowany i złożony w Szwajcarii.

Szwajcaria kojarzy się przede wszystkim z flagą o nietypowych proporcjach boków, czekoladą, bankami, zegarkami… Ale czy tylko? Mieszkańcy szczególnie dumni są z charakterystycznego logo opatrzonego podpisem SWISS MADE. Logo to stało się gwarancją, że produkt w całości został zaprojektowany, wyprodukowany i złożony w Szwajcarii.

Logo to wyróżnia także serię akumulatorowych urządzeń do ręcznego spinania za pomocą taśmy polipropylenowej (PP) oraz poliestrowej (PET) – spinarek z serii STB. Ta niewielka rodzina składa się z trzech cenionych szeroko narzędzi: stworzonego z myślą o pakowaniu delikatnych towarów modelu STB-71, uniwersalnego elektronarzędzia STB-73 oraz zawodnika do zadań specjalnych: STB-75 oferującego maksymalną siłę naciągu do 4500 N.

Zespół projektujący wiązarki podkreśla, że stworzone rozwiązanie cechują trzy wyznaczniki: intuicyjność, inteligencja oraz innowacyjność. Brzmi tajemniczo i intrygująco.

Żółto-czarne wiązarki znalazły swoje zastosowanie praktycznie wszędzie i cenione są za swoją niezawodność, niewielki ciężar i doskonałe wyważenie w dłoni operatora. Duży dotykowy panel sterujący ukazuje w czasie rzeczywistym takie wartości jak rzeczywistą siłę przyłożoną, stan baterii, tryb pracy, czas zgrzewu i inne. Wspomniany panel to intuicyjny interfejs pozwalający na szybką konfigurację dowolnego parametru, a zastosowanie trybu AUTO czy funkcji ULUBIONE sprawiają, że praca z nowoczesną spinarką STB staje się nie tylko łatwa, ale wręcz przyjemna.

Którą spinarkę zatem wybrać? Zależy to przede wszystkim od opinanego towaru, jego ciężaru, właściwości fizycznych oraz sposobu transportowania. I tak, model STB-71 oferuje najniższy zakres siły opinania, który dzięki użyciu funkcji SOFT można obniżyć z wartości domyślnej, 400 N do zaledwie 150 N. Narzędzie przystosowane jest do pracy z taśmami PET 10 x 0,59 mm lub 3 x 0,59 mm oraz taśmami PP o szerokościach 9 x 0,55 mm, 12 x 0,55 mm i 13 x 0,75 mm i sprawdzi się podczas manualnej paletyzacji lub konfekcjonowania asortymentu z zbiorczych opakowaniach kartonowych, odzieży, itp.

Wiązarka STB-73 sprawdza się wszędzie tam, gdzie pakowany lub paletyzowany jest standardowy towar, którego waga pozwala na stosowanie uniwersalnych taśm PET o szerokości 13 mm i grubościach np. 0,59 lub 0,72 mm lub wytrzymała i odporna na wyciąganie taśma PET o szerokości 16 mm i grubości 0,72 oraz 0,84 mm. Obniżona siła naciągu do 400 N umożliwia także stosowanie tańszych taśm PP o szerokości 13 czy 16 mm i grubościach odpowiednio 0,75 oraz 0,80 mm.

Model STB-75 pozwoli na wykonanie 800-300 wiązań na w pełni naładowanej baterii (w zależności od wybranej wartości siły opinania), jednak dzięki krótkiemu czasowi ładowania ogniwa (25-45 min) wiązarka z pewnością sprosta wszelkim wyzwaniom stawianym podczas opinania i zabezpieczania nawet bardzo ciężkich i wymagających ładunków przy zastosowaniu taśm PET o szerokości 16 lub 19 mm i grubościach 0,84, 1,00 lub 1,27 mm, co umożliwia spinanie ciężkich wyrobów stalowych, tartacznych, maszyn czy produktów betonowych oraz kamieniarskich.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Wiązarka akumulatorowa STRAPEX STB-73

Jak w sporcie – wiązarki akumulatorowe Strapex STB-71, STB-73 oraz STB-75 na medal

Od dłuższego czasu obserwujemy, że biznes coraz bardziej upodabnia się do zmagań sportowych. Rozmaite procesy, od tych związanych z produkcją, do tych, które odpowiadają za sprzedaż, są nieustannie optymalizowane pod kątem wydajności. Nic dziwnego: chcąc utrzymywać się w czołówce, nie wystarczą chęci i sam trening. Jako dystrybutor nowoczesnych maszyn pakujących doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie technologicznego rozwoju liczy się wsparcie w postaci nowoczesnych narzędzi. W ten trend doskonale wpisuje się seria ręcznych wiązarek akumulatorowych STB, wysokiej jakości sprzętu o ponadprzeciętnych możliwościach.

Wiązarka automatyczna TP-702RS do małych lub okrągłych produktów

Automatyczna wiązarka TP-702 Merkury nowy patron zysku i handlu

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza.

Przerwa noworoczna

Szanowni klienci, informujemy, że od dnia 31.12.2020 do dnia 04.01.2021 biuro oraz sklep stacjonarny będą nieczynne.

Wszelkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane od dnia 04.01.2021.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin