Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

LockedAir – pakowanie powietrzem?

A-.3S LockedAir to zawansowana maszyna pozwalająca na szybkie przygotowanie potrzebnej ilości coraz popularniejszych wypełniaczy powietrznych.

Ekonomiczne urządzenie do produkcji wypełniaczy LA-3S firmy LockedAir to zaawansowana maszyna pozwalająca na szybkie przygotowanie potrzebnej ilości coraz popularniejszych wypełniaczy powietrznych. Dzięki prędkości ok. 8-12 m/min. sprawdza się zarówno w sklepach wysyłkowych lub zakładach produkcyjnych (ok. 800 paczek/przesyłek dziennie). LA-E3S Air Cushion Machine z powodzeniem przygotuje wypełniacze typu poduszeczka, tuba lub mata bąbelkowa wykorzystując różnego typu folie, np. 3-warstwowe LDPE, 2-warstwowe HDPE czy nawet trwałe i sztywne 7-warstwowe PA/PE o szerokości od 200 do 800 mm. Głowica zgrzewająca gwarantuje, że produkowane wypełniacze są wyjątkowo trwałe (napełniane do 95%). Urządzenie jest proste w użyciu i gotowe do pracy w ciągu zaledwie 10 sekund od uruchomienia, zaś jego niska waga (8 kg) zapewnia mobilność. Dotykowy panel sterujący umożliwia kontrolę takich parametrów jak temperatura, stopień wypełnienia oraz prędkość.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin