Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Polegać na prostych rozwiązaniach – wiązarka półautomatyczna TP-202

rzychodzi taki moment, gdy firma robi się na tyle duża, że rozwiązania ręczne stają się zbyt czasochłonne, ale z drugiej strony jeszcze nie czujemy się na tyle pewnie, żeby zainwestować w wiązarkę ramową (bo na przykład nie ma na nią miejsca, bo hala magazynu jest nadal w budowie), rozsądnym rozwiązaniem jest wiązarka półautomatyczna typu TP-202.

Przychodzi taki moment, gdy firma robi się na tyle duża, że rozwiązania ręczne stają się zbyt czasochłonne, ale z drugiej strony jeszcze nie czujemy się na tyle pewnie, żeby zainwestować w automatyczną wiązarkę ramową (bo na przykład nie ma na nią miejsca, bo hala magazynu jest nadal w budowie), rozsądnym rozwiązaniem jest wiązarka półautomatyczna typu TP-202. „Zainwestować” do zbyt wielkie słowo, bo model ten ma bardziej niż dostępną cenę i łączy prostotę użycia i wszechstronność: urządzeniem tym z powodzeniem posiłkują się przedsiębiorcy z najróżniejszych branż: producenci rolni, podwykonawcy branż automotive, sprzedawcy serwisów aukcyjnych, archiwa, zakłady poligraficzne, czy nawet małe centra dystrybucyjne.

Wiązarka półautomatyczna TP-202 to zwarta, kompaktowa konstrukcja, która umożliwia stosowanie taśmy PP o szerokości od 5, 6, 9 lub 12 cm, siła opinania regulowana jest mechanicznie, a konserwacja ogranicza się do okresowego czyszczenia i smarowania stempli i suwaka.

Jak to działa? Taśma wysuwana jest pod pakowanym towarem (jej długość reguluje się za pomocą potencjometru), następnie operator oplata nią towar i wsuwa jej koniec do szczeliny przy głowicy spinającej. I to praktycznie wszystko, resztę robi już wiązarka, która naciąga, zgrzewa, a następnie odcina taśmę kończąc cykl wysuwając zaprogramowany odcinek taśmy na potrzeby kolejnego wiązania.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Wiązarka akumulatorowa STRAPEX STB-73

Jak w sporcie – wiązarki akumulatorowe Strapex STB-71, STB-73 oraz STB-75 na medal

Od dłuższego czasu obserwujemy, że biznes coraz bardziej upodabnia się do zmagań sportowych. Rozmaite procesy, od tych związanych z produkcją, do tych, które odpowiadają za sprzedaż, są nieustannie optymalizowane pod kątem wydajności. Nic dziwnego: chcąc utrzymywać się w czołówce, nie wystarczą chęci i sam trening. Jako dystrybutor nowoczesnych maszyn pakujących doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie technologicznego rozwoju liczy się wsparcie w postaci nowoczesnych narzędzi. W ten trend doskonale wpisuje się seria ręcznych wiązarek akumulatorowych STB, wysokiej jakości sprzętu o ponadprzeciętnych możliwościach.

Wiązarka automatyczna TP-702RS do małych lub okrągłych produktów

Automatyczna wiązarka TP-702 Merkury nowy patron zysku i handlu

Eureka na miarę XXI wieku – dziś chyba nikt nie będzie biegał po ulicy chwaląc się nowym pomysłem lub wynalazkiem. Dziś liczy się czas, bo kto pierwszy zidentyfikuje potrzebę i dostarczy odpowiadający na nią towar, ma szansę wykroić sobie kawałek rynkowego tortu. Można potem spierać się, która część procesu jest najistotniejsza.

Przerwa noworoczna

Szanowni klienci, informujemy, że od dnia 31.12.2020 do dnia 04.01.2021 biuro oraz sklep stacjonarny będą nieczynne.

Wszelkie zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane od dnia 04.01.2021.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin