Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Nowe wiązarki automatyczne TP-702A i TP-702AH – rozwiązanie projektowane do pracy w linii

Możemy już zaoferować Państwu nowe wiązarki automatyczne z cenionej rodziny TP-702, a mianowicie model 702A oraz 702AH.

TP-702A

Oba modele oferują wszystkie dotychczasowe zaawansowane funkcje, takie jak automatyczny załadunek taśmy, wyrzut pustych (przypadkowych) wiązań, wyrzut końca taśmy czy dostęp do prowadnic bez użycia narzędzi., jednak na pokładzie pojawia się nowość- napęd rolkowy w stole, dzięki czemu można sprawnie transportować oraz spinać taśmą polipropylenową ładunki ważące nawet 80 kg. No i rzecz najważniejsza: dla wygodniejszej integracji dostępny jest również sterownik Siemens, także w wersji z dotykowym panelem sterowania (HMI).

TP 702A 2
Napęd rolkowy w stole o prędkości 15-60 m/min.

Wydajność oferowana przez oba modele producent określa na poziomie do 36 pakietów na minutę, gdyż głowice spinające są w stanie wykonać nawet 65 cykli z siłą 1-32 kG (dla wąskich taśm) oraz 1-55 kG w przypadku taśm polipropylenowych o szerokości 12 mm.

TP 702AH 5
TP-702AH

Modele TP-702A i 702AH adresowane są do różnych grup odbiorców: większości wystarczy model podstawowy, jednak na potrzeby integracji z automatycznymi liniami zaprojektowano właśnie wiązarkę automatyczną TP-702AH, której sterowanie przejął HMI i PLC Siemiens, który umożliwia np. ustawienie różnych wzorów spinania, integrację z większa ilością czujników optycznych, czy dwukanałowy przekaźnik bezpieczeństwa (E-stop).

TP 702AH 2
Siemens HMI

W parze z wydajnością idzie również oszczędność, gdyż oba modele zgodne są ze standardem Green Tech: m.in. oferują automatyczne wyłączanie napędu podajników, co przekłada się na niższe zużycie energii.

TP 702A 4

Stół na zawiasach w modelu TP-702A

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin