Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Tunel grzewczy do folii termokurczliwej KT2-5535

Parametry

Tryb pracy: automatyczny
Napięcie zasilania [V]: 400

Opcje

Dwukomorowy tunel obkurczający do folii KT2-5535

Tunel obkurczający do folii KT2-5535 (foliarka) to proste i sprawdzone dwukomorowe rozwiązanie wyposażone w wydajne silniki nawiewu do obkurczania pakietów o maksymalnej wysokości 330 mm przy pomocy gorącego powietrza.

Tunele grzewcze stanowią dopełnienie linii produkcyjnych pakujących gdzie stosowane są zarówno automatyczne zgrzewarki jak i zaawansowane maszyny oferujące zgrzewanie boczne. Model KT2  wyposażony jest w dwie komory oraz oferuje regulację kierunku nawiewu oraz automatyczne wyłączanie nagrzewania po osiągnięciu temperatury 90°C. Izolowany korpus chroni operatora przed ewentualnymi oparzeniami.

W zależności od rozmiaru pakietów oraz parametrów stosowanych folii poliolefinowych (LDPE) tunel do folii termokurczliwej  umożliwia regulację prędkości pracy podajnika w zakresie 6-37 m/min, temperatury zgrzewania itp.

Mobilność zapewniają kółka jezdne wyposażone w blokady, zaś moc 15700 W gwarantuje wykonanie trwałych spoin. Urządzenie przygotowane do współpracy z liniami pakującymi lub zgrzewarkami kątowymi.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin