Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Tunel grzewczy do folii KT1-4525

Parametry

Tryb pracy: automatyzny
Napięcie zasilania [V]: 400

Opcje

Tunel grzewczy do folii KT1-4525

Tunel grzewczy (foliarka) KT1-4525 to proste i sprawdzone jednokomorowe rozwiązanie do obkurczania folii za pomocą gorącego powietrza na pakietach o maksymalnej wysokości 230 mm. Urządzenie do obkurczania folii stanowi niezbędne dopełnienie dla zarówno manualnych, jak i automatycznych zgrzewarek, oferuje regulację kierunku nawiewu oraz automatyczne wyłączanie nagrzewania po osiągnięciu temperatury 90°C.

Rolki transmisyjne dostosowane są do obsługi różnych typów folii termokurczliwych: PE, poliolefinowych oraz PVC.

Izolowany korpus chroni operatora przed ewentualnymi oparzeniami. W zależności od rozmiaru pakietów oraz parametrów stosowanych folii poliolefinowych (LDPE) urządzenie umożliwia regulację prędkości pracy podajnika w zakresie 6-25 m/min., temperatury zgrzewania oraz kierunku nawiewu.

Mobilność zapewniają kółka jezdne wyposażone w blokady, zaś moc 8750 W gwarantuje wykonanie trwałych spoin niezależnie od typu stosowanych folii (antystatycznych, perforowanych, wysokiej przejrzystości, itp.).

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin