Zapytania
 • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Uniwersalny ręczny akumulatorowy paskowacz do taśmy PP i PET Kronos H-46A – alternatywa dla spinarek Zapak, STB, Signode, Fromm czy Siat

Akumulatorowa wiązarka znanej z produkcji wiązarek półautomatycznych i automatycznych, firmy Transpak znanej m.in z serii TP-202, TP-6000, TP-601 czy TP-702, model Kronos H-46A, to akumulatorowa wiązarka do paczek, palet oraz innych ładunków wymagających zabezpieczenia towaru na czas transportu taśmą polipropylenową PP lub poliestrową PET o szerokości od 11 do 16 mm (w zależności od zastosowanych korektorów: 11-13 mm lub 15-16 mm).

Wiązarka wykonuje trwałą spoinę metodą tarciową (wibracyjną) opinając ładunek (np. paletę) z siłą w zakresie od 40 do 250 kg, co czyni z modelu Kronos H-46A elastyczne narzędzie do typowych „lekkich” zastosowań, takich jak zamykanie kartonów, paczek, spinanie palet, mocowania partii produktów itp.

Model Kronos H-46 wykorzystuje bezszczotkowe silniki gwarantujące cichą i bezawaryjną pracę, w rezultacie cały cykl może trwać krócej niż 5 sekund (w trybie automatycznym). Bateria marki Bosch ładowana jest w czasie ok. 40 minut i pozwala na wykonanie, w zależności od stosowanej taśmy: 320-415 wiązań i gwarantuje do 1000 cykli ładowania.  Atutem jest niewielka waga urządzenia (4,3 kg) oraz intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterujący.

Panel sterowania umożliwia szybkie zmiany kluczowych parametrów takich jak siła opinania, czas wykonania spoiny czy czas stygnięcia zgrzewu, w pełni automatyczny tryb aktywowany jednym przyciskiem sprawiają, że wiązarki Transpak Kronos H-46 to  narzędzia do spinania palet wszędzie, gdzie liczy się wszechstronność, mobilność oraz niewielkie nakłady finansowe – umożliwia zarówno poziome, jak i pionowe spinanie palet. Alternatywa zarówno dla automatycznych oraz półautomatycznych wiązarek do palet.

Na pewno się sprawdzi: dane techniczne:

 • wymiary: 350 x 140 x 160 mm
 • waga z baterią: 4,3 kg
 • temperatura pracy: -5-40C
 • obsługiwane taśmy: PP lub PET
 • szerokość taśmy: 11-16 mm
 • grubość taśm: 0,55-1,05 (PP) / 0,50-1,05 (PET)
 • siła naciągu taśmy: 400-2500 N (40-250 kgs)
 • długość cyklu: 5 s
 • poziom hałasu: 92 dB
 • poziom wibracji: 7,77m/s^2
 • dostępne opcjonalnie: ochronna stalowa płytka oraz uchwyt do zawiesia

Szukasz materiałów eksploatacyjnych? Nie wiesz, którą taśmę wybrać? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę!

Uwaga promocja! Aktualnie oferujemy ten model z większym akumulatorem o pojemności 5 Ah!

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

TP-733VTS - lanca i opcjonalna stała prowadnica taśmy

Pakujecie gabaryty? My też!

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przedstawiamy rozwiązanie “szyte na miarę”, czyli wiązarki na zamówienie. Jako że to maszyny nietypowe, nadaliśmy im kodowe oznaczenie tp-707.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin