Zapytania
  • Brak produktów na liście
Ulubione
Porównanie
Konto

Zapakuj to ZAPAKiem

ub 240 30 122
ZAPAK ZP-93/97

Akumulatorowe wiązarki tajwańskiej firmy ZAPAK to popularne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w spinaniu partii produktów, zamykaniu opakowań zbiorczych, jak również podczas paletyzacji przy użyciu popularnych na rynku taśm polipropylenowych oraz wytrzymalszych taśm poliestrowych.

Dlaczego ZAPAK?

Użytkownicy podkreślają, że jest to wyjątkowo wygodne narzędzie ze względu na niewielką wagę (ok. 3,4 kg) oraz wydajność, gdyż w pełni naładowana standardowa bateria marki Bosch o pojemności 5,0 Ah pozwala na wykonanie nawet 600 wiązań.

Wiązarka akumulatorowa Zapak ZP-93A
Bateria marki Bosch wyposażona w tester pojemności o czasie ładowana 30 minut

Dla kogo?

Krótka odpowiedź, że dla każdego: model ZP-93A oferuje wiązania z siłą do 2500 N (ok. 250 kgF), a bliźniaczy model ZP-97 nawet 4000 N (czyli 400 kgF). Dzięki temu ZAPAKi mogą służyć zarówno do spinania lekkich i delikatnych produktów (korzystając z trybu „soft”), jak i aplikacji wytrzymałych taśm o szerokości do 19 mm w przemyśle ciężkim czy branży budowlanej i tartacznej.

08b
Niewielka waga umożliwia obsługę jedna ręką zarówno w pionie, jak i poziomie

A w praktyce?

Prosty w obsłudze panel dotykowy z wyświetlaczem ułatwia programowanie wybranych parametrów (typu taśmy, siły naciągu, czasu wykonywania i stygnięcia spoiny). O zakończeniu cyklu użytkownik jest informowany akustycznym sygnałem, a urządzenie zaprojektowano tak, aby łatwiej wysuwało się spod wiązania, zaś rolka w części tylnej chroni produkt przed uszkodzeniami. Wraz ze spinarką, oprócz ładowarki i baterii, użytkownik otrzymuje zestaw prowadnic do różnych szerokości taśmy, a ich wymiana, podobnie jak elementów roboczych, możliwa jest we własnym zakresie, co obniża koszty obsługi maszyny.

Udostępnij

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Kolejne produkty

Innowacyjne rozwiązania

Wiązarka akumulatorowa STRAPEX STB-73

Jak w sporcie – wiązarki akumulatorowe Strapex STB-71, STB-73 oraz STB-75 na medal

Od dłuższego czasu obserwujemy, że biznes coraz bardziej upodabnia się do zmagań sportowych. Rozmaite procesy, od tych związanych z produkcją, do tych, które odpowiadają za sprzedaż, są nieustannie optymalizowane pod kątem wydajności. Nic dziwnego: chcąc utrzymywać się w czołówce, nie wystarczą chęci i sam trening. Jako dystrybutor nowoczesnych maszyn pakujących doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie technologicznego rozwoju liczy się wsparcie w postaci nowoczesnych narzędzi. W ten trend doskonale wpisuje się seria ręcznych wiązarek akumulatorowych STB, wysokiej jakości sprzętu o ponadprzeciętnych możliwościach.

Uwaga ceny!

Szanowni klienci, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami surowców, a co za tym idzie produktów gotowych, ceny taśm oraz folii nie są prezentowane. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań.

logo Euro-Band-Serwis

Nasza strona używa ciasteczek w dla funkcjonalności sklepu oraz prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzających.

Ze szczegółami możesz zapoznać się w polityce prywatności.

Jeśli nie akceptujesz naszych ciasteczek prosimy o kontakt.

Wiadomośc została wysłana, dziękujemy!

Skontaktujemy się z państwem w ciągu 24 godzin